1
توچال الکتریک | درباره ما

Loading...


دپارتمان مهندسی و فروش شرکت صنعتی و بازرگانی توچال الکتریک

دپارتمان مهندسی و فروش شرکت صنعتی و بازرگانی توچال الکتریک

دپارتمان مهندسی و فروش شرکت صنعتی و بازرگانی توچال الکتریک با بهره گیری از تمام توان خود و با فراگیری دانش روز در زمینه های مختلف سعی بر آن د ارد تا نیاز های جامعه در خصوص سیستم های سرمایشی را برطرف سازد.از همین رو این تیم معتقد است کار آن با فروش به اتمام نمی رسد و فروش تنها راه آغاز است. این دپارتمان با طراحی و مهندسی بر روی نقشه ها و پروژه های مختلف برای مشتریان گرامی ، سعی بر آن دارد تا بهینه ترین و بهترین پیشنهاد را ارائه دهد.همچنین با طراحی و نظارت بر روی پروژه ها و دقت در انجام آنها باعث شده تا تمامی پروژه ها برگ زرینی در کارنامه این دپارتمان شرکت توچال الکتریک باشد. ترکیبی از پروژه های مختلف سینگل، داکت اسپلیت،VRF میتسوبیشی الکتریک و ... را در قسمت پروژه ها ببینید.

نظارت و اجرا

نظارت بر اجرای دقیق سیستم های سرمایشی هر پروژه یکی از مهمترین مواردی است که سبب اجرای دقیق تر این سیستم ها می شود. نظارت بر عملیات پایپینگ، کانال کشی، نصب و راه اندازی ازمهم ترین وظایف این دپارتمان است.

طراحی و مهندسی

بررسی نقشه های هر پروژه، طراحی تمام جزییات، جایگذاری یونیت های داخلی و خارجی و پایپینگ، و استفاده از نرم افزار های تخصصی جهت طراحی سیستم تهویه مطبوع باعث شده تا این امر به بهترین شکل تحقق یابد.

بازاریابی و فروش

برگزاری جلسات مشاوره ایی مختلف، ارائه راهکارها و پیشنهادات مختلف فنی و قیمتی و بررسی ایتم به ایتم موضوعات پیشنهادی باعث شده تا کارشناسان بازیابی و فروش بیشتر به عنوان یک مشاور در کنار مشتری گرامی قرار گیرند.

سیتی سنتر فدک مال- اصفهان

آیا پروژه ایی دارید؟ از راه های زیر با ما در تماس باشید.

برخی پروژه های اجرا شده توسط شرکت توچال الکتریک