1
توچال الکتریک | درباره ما

Loading...


درباره ما

خلاصه‌ای از تاریخچه شکل‌گیری شرکت توچال الکتریک

شرکت توچال الکتریک نماینده توزیع محصولات هر دو شرکت جهانی دایکین و میتسوبیشی در سطح کشور می باشد، که مرکز فعالیت آن در استانهای جنوبی با مرکزیت شهرستان اهواز و استقرار ساختمان تجاری-اداری و کارخانه در آن شهر می باشد.

Untitled-1

اعضا و سهامداران اصلی شرکتهای توچال در مسیر فعالیت تجاری خود با پشتوانه سالها تجربه عملی در تجارت منطقه‌ای و پروژه‌های ساختمانی و صنعتی، ابتدا در سال ۱۳۷۴ این شرکت شروع به وارد کردن سیستم‌های تهویه مطبوع و کولرهای دو تکه (Split) و چند تکه (Multi split) به‌عنوان گونه‌ای جدید در فرهنگ مصرف کشور کرد و به‌صورت تجارت انبوه روی آن سرمایه گذاری نمود. بدین لحاظ ابتکار عمل و برنامه‌ریزی ورود، توزیع، نصب و راه‌اندازی و پوشش خدمات پس از فروش آن را به‌دست گرفت. این شرکت از ابتدای سال ۱۳۸۲ توانست نمایندگی محصولات میتسوبیشی الکتریک MITSUBISHI ELECTRIC را در ایران کسب کند و با استقرار کادر اصلی شرکت در جنوب کشور، شرکت توچال توانسته روندی موفق در توسعه بازار مناطق گرم و حاره‌ای کشور داشته باشد، به‌طوریکه به‌عنوان برند اول بازار منطقه انتخاب گردیده است. همچنین این شرکت در مسیر تکامل و بعد از ۷ سال فعالیت بر روی برند میتسوبیشی الکتریک در نیمه سال ۱۳۸۸ توانست گام جدیدی در این زمینه برداشته و نمایندگی ورود و توزیع سیستمهای سردکنندۀ برند DAIKIN را کسب نماید.

 DSC_0154

شرکت توچال الکتریک نماینده توزیع محصولات هر دو شرکت جهانی در سطح کشور می باشد، که مرکز فعالیت آن در استانهای جنوبی با مرکزیت شهرستان اهواز و استقرار ساختمان تجاری- اداری  و کارخانه در آن شهر می باشد، از طرفی برای ارتباط مستقیم با مشتریان، سه  فروشگاه و نمایشگاه در شهرستان اهواز و سه واحد در شهرستانهای خوزستان تاسیس و راه اندازی نموده است. همچنین فروشگاه و نمایشگاه دائمی کیش و قشم شرکت توچال الکتریک تاثیر قابل ملاحظه‌ای در معرفی و عرضه مستقیم کالا به مشتریان همواره داشته است. این شرکت مفتخر است که روند تکاملی خود را در احداث کارخانه مونتاژ کولرهای اسپیلیت در شهرک صنعتی شماره ۳  اهواز- ابتدای آزاد راه اهواز- بندرامام به ثبت رسانده است. در حال حاضر مجموعه ساختمان کارخانه با ۴۴۰۰ مترمربع با کیفیت منحصربفرد و با استاندارد روز در ساختمان‌های صنعتی دنیا به اتمام رسیده است و تمامی ماشین‌آلات اتومکانیک مونتاژ خود را در محل کارخانه نصب و راه اندازی نموده است که با روش تولید به‌صورت  SKD  و CKD  از تامین کنندگان معتبر جهانی اقدام به مونتاژ کولرهای اسپیلت با بهترین کیفیت کرده است. این شرکت توانسته بیشتر شرکت‌های برج‌ساز و مجموعه‌های تفریحی-توریستی را جزء مشتریان خود کند. علاوه بر فروش به واحدهای مسکونی، ویلائی -تجاری، موفق به عقد قراداد فروش به برج اطلس کیش، برج کورش، برج‌های مسکونی پرشین با ۴۷۶ واحدمسکونی، پروژه هتل ۲۲۰ اتاقۀ پالاس کیش، پروژه رستوران کشتی ایران و پروژه مجتمع تجاری-اداری بیست کیش شده است. از این رو درجنوب کشور و در استان خوزستان مجتمع‌سازان، ادارات، سازمانها، شرکتها، بانکها و دانشگاه‌ها مشتری دائم توچال الکتریک هستند. شرکت توچال الکتریک با بکارگیری ۱۲۵ نفر در خوزستان، کیش، قشم و تهران سهم بسزایی در اشتغال‌زایی منطقه داشته است. که با توسعه سایت کارخانه و افزودن محصولات جدید، کارکنان این شرکت به ۲۵۰ نفر هم خواهد رسید.

 

درباره ما خلاصه

اعضاء و سهامداران اصلی شرکتهای توچال در مسیر فعالیت تجاری خود با پشتوانه سالها تجربه عملی در تجارت منطقه ای و پروژه های ساختمانی ، صنعتی ، ابتدا در سال ۱۳۷۴ تصمیم به واردات سیستم های تهویه مطبوع و کولرهای دوتکه (split) و چند تکه (multi split) را به عنوان گونه ای جدید وارد فرهنگ مصرف کشور کرده و بصورت تجارت انبوه روی آن سرمایه گذاری نموده بدین لحاظ ابتکار عمل و برنامه ریزی ورود ، توزیع ، نصب و راه اندازی و پوشش خدمات پس از فروش آن را بدست گرفته است.

کارخانه مونتاژ کولرهای اسپیلت

خط تولید کولرهای گازی توچال الکتریک

 

 

IMG_5467

 

IMG_5266