مصاحبه سازه نیوز با مدیریت شرکت توچال الکتریک

دسته بندی : اخبارشرکت , تاریخ : 18 مهر 1395

محمود خلفیان در گفت و گو با سازه نیوز: تولید محصولات توچال الکتریک با آخرین فناوری های روز مدیر شرکت توچال الکتریک اظهار کرد: تولید محصولات توچال الکتریک با آخرین فناوری های روز انجام می شود.

محمود خلفیان در گفت و گو با سازه نیوز اظهار کرد: اعضاء و سهامداران اصلی شرکتهای توچال در مسیر فعالین تجاری خود با پشتوانه سال ها تجربه عملی در تجارت منطقه ای و پروژه های ساختمانی ، صنعتی ، ابتدا در سال 1374 تصمیم به واردات سیستم های تهویه مطبوع و کولرهای دوتکه (split) و چند تکه (multi split) را به عنوان گونه ای جدید وارد فرهنگ مصرف کشور کرده و بصورت تجارت انبوه روی آن سرمایه گذاری نموده بدین لحاظ ابتکار عمل و برنامه ریزی ورود ، توزیع ، نصب و راه اندازی و پوشش خدمات پس از فروش آن را بدست گرفته است.
وی ادامه داد: این شرکت از ابتدای سال 1382 نمایندگی محصولات میتسوبیشی الکتریک MITSUBISHI ELECTRIC را در ایران کسب کرده است و با استقرار کادر اصلی شرکت در جنوب کشور، شرکت توچال توانسته روندی موفق در توسعه بازار مناطق گرم وحاره ای کشور داشته ، بطوریکه به عنوان برند اول بازار منطقه گردیده است. 
مدیر شرکت توچال الکتریک با بیان اینکه این شرکت در مسیر تکامل و بعد از 7 سال فعالیت بر روی برند میتسوبیشی الکتریک در نیمه سال 1388 توانست نمایندگی ورود و توزیع سیستم های سردکننده برند DAIKIN را کسب کند، عنوان کرد: شرکت توچال الکتریک نماینده توزیع محصولات هر دو شرکت جهانی در سطح کشور می باشد ، که مرکز فعالیت آن در استان های جنوبی با مرکزیت شهرستان اهواز و استقرار ساختمان تجاری - اداری  و کارخانه در آن شهر است.
وی در این خصوص افزود: از طرفی برای ارتباط مستقیم با مشتریان سه  فروشگاه و نمایشگاه دائم در شهرستان اهواز و سه واحد در شهرستان های خوزستان تاسیس و راه اندازی نموده، همچنین فروشگاه و نمایشگاه دائمی کیش و قشم شرکت توچال الکتریک تاثیر قابل ملاحظه ای در معرفی و عرضه مستقیم کالا به مشتریان دارد. 
خلفیان خاطر نشان کرد: شرکت توچال الکتریک روند تکاملی خود را در احداث کارخانه مونتاژ کولرهای اسپیلیت در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز – ابتدای آزاد راه اهواز- بندرامام نمود که هم اکنون مجموعه ساختمان کارخانه با 4400 مترمربع با کیفیت منحصربفرد و با استاندارد روز در ساختمان های صنعتی دنیا به اتمام رسانده و تمامی ماشین آلات اتومکانیک مونتاژ خود را در محل کارخانه نصب و راه اندازی کرده است که با روش تولید بصورت SKD  و CKD  از تامین کنندگان معتبر جهانی اقدام به مونتاژ کولرهای اسپیلت با بهترین کیفیت کرده است. 
وی در پایان اظهار کرد: شرکت توچال الکتیک با بکارگیری 125 نفر در خوزستان، کیش و قشم  سهم بسزایی در اشتغال زایی منطقه داشته است که با توسعه سایت کارخانه و افزودن محصولات جدید کارکنان این شرکت به 250 نفر می رسد.  
توسط : مدیر سایت