بازدید از کارخانه بلژیک دایکین

دسته بندی : اخبارشرکت , تاریخ : 08 دی 1395

کارخانه تولید سیستم های وی ار وی دایکین بیش از 50 سال بعنوان اولین تولید کننده این سیستم ها در جهان فعال می باشد. این کارخانه با مساحت بیش از 26000 متر مربع در نزدیکی شهر نروژ در کشور بلژیک واقع شده است و ساخت کندانسورهای سیستهای وی ار وی را با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا و نوآوری در زمینه تولید و ارسال کالا به سراسر دنیا انجام میدهد. این بازدید که بدعوت شرکت دایکین از مشتریان و هیت مدیره شرکت توچال الکتریک بعمل آمد با ابعاد گوناگون و کلیه مراحل تولید فوق هوشمندانه این سیستم ها اختصاص داده شد.

 کارخانه تولید سیستم های وی ار وی دایکین  بیش از 50 سال بعنوان اولین تولید کننده این سیستم ها در جهان فعال می باشد. این کارخانه با مساحت بیش از 26000 متر مربع در نزدیکی شهر نروژ در کشور بلژیک واقع شده است و ساخت کندانسورهای سیستهای وی ار وی را با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا و نوآوری در زمینه تولید و ارسال کالا به سراسر دنیا انجام میدهد. 

این بازدید که بدعوت شرکت دایکین از مشتریان و هیت مدیره شرکت توچال الکتریک بعمل آمد با ابعاد گوناگون و کلیه مراحل تولید فوق هوشمندانه این سیستم ها اختصاص داده شد.

 

   

توسط : مدیر سایت